
Artikelnr. 3195426

HAMA HAMA Thermo-/Hygrometer TH-130
Inhalt: 1 Stk.
| Inhalt | 1 Stk. |
| Produkttyp | Wetterstationen |
| Breite | 10.5 cm |
| Höhe | 11.5 cm |
| Tiefe | 2 cm |
| Hersteller | Hama GmbH & Co. KG |
| Herstelleradresse | Dresdner Straße 9, DE-86653 Monheim |
| Kontaktmöglichkeit | info.de@hama.com |